Новини

Нові промислові плоскопанельні монітори Harmony FP6

Компанія Schneider Electric представляє новий промисловий плоскопанельний монітор Harmony FP6, доступний як в широкоформатних виконаннях від 10 до 22 дюймів, так і виконаннях формату 4x3 від 12,1 до 15 дюймів.

Harmony FP6

Harmony FP6 це сучасний та надійний монітор з вузькою рамкою, тонким дизайном та високою роздільною здатністю зі скляною поверхнею, що забезпечує оптимальну зручність для роботи в промисловому середовищі. 

Особливості та переваги монітора Harmony FP6:

  • Монітори Harmony FP6 можна використовувати в поєднанні з промисловими комп’ютерами Harmony, або будь-якими комп’ютерами сторонніх виробників. Вони мають ті самі розміри вирізів, що й панелі оператора та зняті з виробництва монітори виробництва Schneider Electric, що спрощує оновлення обладнання.
  • Монітори обладнані мультисенсорним дисплеєм для більш зручного керування та адаптування до різних промислових середовищ.
  • Монітори FP6 мають ступені захисту IP66F та IP67F для роботи в умовах підвищеної вологості, а також сертифіковані для роботи в умовах вібрації та можливих ударів.
  • Окрім стандартного режиму роботи широкоформатні монітори підтримують режими роботи у рукавичках або виявлення води.

Harmony FP6

  • Монітори формату 4х3 мають роз’єми USB Type A та Micro B на передній частині монітора для більш зручного під’єднання периферійних пристроїв.

harmony_fp6_3.png

Завдяки надійності та функціональності для маніпулювання великими обсягами інформації, промисловий плоскопанельний монітор Harmony FP6 застосовується як панель керування для машин або засобів промислової автоматизації, займаючи при цьому мінімум простору та маючи мінімальну вагу.

Посилання на документацію на каталог Harmony iPC з промисловими комп’ютерами та моніторами виробництва Schneider Electric доступний за посиланням.