Новини

Новий розділ — SCADA системи AVEVA

Шановні клієнти!

Пропонуємо до Вашої уваги новий розділ продукції на нашому сайті – SCADA системи AVEVA.

aveva_scacda_4.png

Компанія AVEVA, будучи постачальником продукції для компанії Schneider Electric, пропонує для своїх клієнтів ряд потужних та гнучких інструментів для створення SCADA систем, враховуючи при цьому рівень складності задачі та бюджет замовника.

aveva_scada_1.png

AVEVA Edge – спрощена SCADA система для керування локальними машинами та установками. Стандартне застосування Edge – використання на одному робочому місці для керування певною ділянкою на виробництві, або використання як повноцінна SCADA система з окремим сервером та клієнтами. Простий та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс дозволить швидко освоїти середовище розробки та почати розробляти проєкти.

aveva_scada_2.jpg

AVEVA InTouch – потужна і легка у використанні SCADA система для промислової автоматизації та диспетчерізації. Ключова перевага InTouch – ефективне надання візуалізації технологічного процесу на будь-якому пристрої з підтримкою HTML5 без складних налаштувань. Також система підтримує широкий вибір сучасних веб-віджетів для оптимізації роботи клієнтів.

aveva_scada_3.png

AVEVA Plant SCADA - це надійне, гнучке та високопродуктивне програмне рішення для збору даних та управління складними промисловими технологічними процесами. Plant SCADA має широкий набір інструментів для роботи на великих підприємствах – кластеризація (розподілення системи на декілька ПК), резервування, мова програмування Cicode.

Окрім вказаного функціоналу, всі дані SCADA системи підтримують великі набори драйверів для роботи з обладнанням різних виробників, таких як Schneider Electric, Siemens, ABB, Allen Bradley, Beckhoff за протоколами Modbus, BACnet, DNP3, OPC UA та багатьма інших.