Новини

Оновлення лінійки автоматичних вимикачів Compact NSX

Шановні Клієнти, Schneider Electric представляє оновлення популярної лінійки автоматичних вимикачів Compact NSX, покращивши її ергономічні якості та доповнивши її новими можливостями бездротової передачі для підключення до IoT. Нова серія ComPacT має ідентичні з попереднім поколінням габаритні та приєднувальні розміри. Оновлені додаткові пристрої дозволяють виконувати швидкий монтаж та налаштування апаратів, а також забезпечують надійне підключення кабелів. Наявність напівпрозорої кришки дозволяє швидко визначити, які пристрої встановлені всередині вимикача.

 

Автоматичні вимикачі ComPacT

 

Нова гама вимикачів ComPacT відрізняється від діючої оновленим дизайном: темно-сірий колір корпусу та напівпрозора передня кришка, всі розчіплювачі вимикача представлені у темному кольорі, а написи на панелі позначені текстом білого кольору. Колірне рішення передньої панелі апарату інформує користувачів про застосування вимикача у мережах змінного струму або постійного струму: 

Кольорові відмінності ComPact

 

Обновилася конструкція додаткових пристроїв, референси на замовлення залишилися колишніми. Корпус розчіплювачів напруги MN/MX та додаткових контактів OF/SD/SDE у новому виконанні випускається у темно-сірому кольорі. Приєднання ланцюгів керування спрощене завдяки безгвинтовим пружинним затискачам, це удосконалення конструкції дозволяє оптимізувати час на монтаж обладнання та забезпечити надійне приєднання дротів. Змінилося маркування клем для приєднання дротів у допоміжних контактів.

ComPacT додаткові опції.jpg

 

На фронтальній частині розчіплювачів напруги MN/MX чітко візуалізуються технічні характеристики, які легко можна прочитати через оглядові вікна передньої панелі автоматичного вимикача ComPacT NSX.

Змінився дизайн важеля управління та поворотних рукояток вимикачів ComPacT.

ComPacT нова рукоятка

 

У гамі ComPacT NSXm/NSX з'являється новий додатковий бездротовий контакт OF/SD зеленого кольору. Бездротова технологія скорочує загальний час монтажу та підключення: швидке введення в експлуатацію та миттєва передача інформації про стан апарату.

ComPacT безпровідний контакт.jpg

 

Перейти на сторінку з документацієй