Новини

Модулі безпеки Harmony XPS

Як забезпечити необхідний рівень безпеки на виробництві та поліпшити безпеку обладнання без шкоди для виробничих показників?

Компанія Schneider Electric представляє багатофункціональні реле безпеки Harmony XPS – оптимальний вибір для керування пристроями безпеки. Модулі поєднують в собі багато режимів роботи з різними пристроями безпеки, гнучке налаштування роботи пристрою, та простоту використання.

harmonyxps_1.png

Особливості модулів Harmony XPS:

  • Модулі діляться на дві лінійки: Basic з попередньо встановленими функціями та Universal з можливістю налаштування певних функцій для конкретної задачі.
  • Зручне налаштування модулів Universal за допомогою коліщаток на передній панелі модуля:

harmonyxps_4.png

  • Різні режими роботи модулів дозволяють працювати з різними пристроями безпеки в залежності від типів сигналів та схеми підключення:

harmonyxps_2.png

  • Можливість гнучкого налаштування синхронізації сигналів пристрою безпеки, моніторингу короткого замкнення та затримки спрацювання вихідних контактів модуля.
  • Підтримка  діагностичних повідомлень у вигляді послідовності бітів для подальшого їх зчитування за допомогою ПЛК. ПЗ для ПЛК виробництва Schneider Electric (Modicon M221, M241, M340, M580 та інші) має спеціальні бібліотеки для більш зручної роботи та розшифровки послідовності бітів:

harmonyxps_3.png

  • Ряд світлодіодів на передній панелі надають детальну інформацію зі стану модулю та можливих помилок.
  • Модулі в залежності від моделі мають живлення 24VDC/VAC або 48-240 VDC/VAC.

Якщо Ви маєте потребу в даному обладнанні, та хочете більш детально розібратись з призначенням модулів безпеки та принципом роботи на конкретних прикладах – пропонуємо ознайомитись з відеороликом на нашому YouTube каналі:

У відео ми пояснимо призначення модулів безпеки взагалі, а також детально ознайомимось з функціоналом та налаштуванням обладнання Harmony XPS.

Документація з модулів безпеки Harmony XSP доступна за посиланням.