Новини

Каталоги Schneider Electric українською мовою

Компанія Schneider Electric представляє нові каталоги обладнання українською мовою. Відтепер підбирати обладнання стало набагато простіше!

catalogue_5.png

Наразі для завантаження доступні наступні каталоги українською мовою:

  • Панелі оператора ET6 – економічні панелі оператора, призначені для керування машинами простої та середньої складності. Панелі мають вибір діагоналей від 7 до 15 дюймів, вбудовані інтерфейси RS-485 та Ethernet, та програмуються безкоштовним ПЗ Vijeo Designer Basic.

catalogue_1.png

  • Панелі оператора ST6 – просунуті панелі оператора, які поєднують в собі чудову графіку та стильний дизайн. Панелі мають вибір діагоналей від 4,3 до 15 дюймів, вбудовані інтерфейси RS-485 та Ethernet, та програмуються ПЗ Operator Terminal Expert Basic.

catalogue_2.png

  • ПЛК Modicon M200 – лінійка ПЛК для задач локальної автоматизації та простих систем керування. Контролери Modicon M200 мають на борту до 60-ти дискретних входів/виходів та вбудовані інтерфейси RS-485 та Ethernet. Дані ПЛК програмуються ПЗ Machine Expert Basic.

catalogue_3.png

  • Платформа Modicon X80 – лінійка модулів входів/виходів, комунікаційних та експертних модулі для ПЛК M340/M580.

 catalogue_4.png

  • Пристрій плавного пуску Altistart – лінійка пристроїв плавного пуску та гальмування для трифазних асинхронних електродвигунів з короткозамкненим ротором потужністю від 4 до 400 кВт.

catalogue_6.png